Najveće događanje u obrazovanju u Hrvatskoj i najveće natjecanje u ovom dijelu Europe

Učenici 1. C razreda Pomoćni vrtlar -TES i  njihova mentorica Sonja Pokos na Smotri radova učenika s teškoćama u sklopu ovogodišnjeg WorldSkills Croatia predstavili su se s izradom ukrasnih teglica od tetrapak ambalaže.

Prosudbeno povjerenstvo svrstalo je njihov rad među 5 najboljih radova. Glasanjem se bira najbolji rad.

Molimo Vas da podržite naše učenike i njihov rad glasajući za njih na poveznici  GLASAJ!

Rad naših učenika možete pogledati na poveznici VIDEOURADAK!

Glasati je moguće samo jednom u vremenu od 25. travnja do 04. svibnja 2021.

"Znanje i rad – ključ uspjeha!"

Kvalitetan odgoj i obrazovanje u sigurnom i poticajnom okruženju, međusobna suradnja i uvažavanje, primjena suvremenih oblika, metoda rada i tehnologije za stjecanje općeobrazovnih i strukovnih kompetencija.